TURNUVANIN ŞAMPİYONU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLDU

Eğitim- Bir sen Silopi şubesi tarafından organize edilen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi. Turnuvada şampiyonluğu Milli Eğitim Müdürlüğü kazandı.
 
Eğitim- Bir sen Silopi şubesi tarafından yaklaşık bir ay önce başlatılan kurumlar arası voleybol turnuvası final maçı ile sona erdi.
Silopi Kapalı spor salonunda yapılan final maçı Mehmet Akif Ersoy İlk- Okulu İle Milli Eğitim Müdürlüğü arasında oynadı. Milli Eğitim Müdürlüğü rakibini hiç set vermeden maçı 3–0 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Şampiyon olan takım düzenlenen tören ile kupa ve çeyrek altın ile ödüllendirildi.
 
Konu hakkında açıklamada bulunan Eğitim- Bir sen Silopi ilçe başkanı Bilal Aksoy yaklaşık bir ay önce başlanan turnuvaya 20 takımın katıldığını ve maçların Grup usulü oynandığını söyledi. Bilal Aksoy: “Eğitim- Bir sen olarak arkadaşlarımız arasında birlikteliği, beraberliği ve dayanışmayı amaçladık. Turnuvanın sonunda bunu başardığımı gördük. Turnuvada emeği geçen bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” Diye konuştu
Eğitim- Bir sen Şırnak İl Başkanı Mehmet Sarı ise Turnuvaya katılan bütün takımlara teşekkür ettiğini ve şampiyon olan Milli Eğitim Müdürlüğünü kutladığını söyledi.
 
 

Yorumlar

Yorum Yaz

   

   

   

Güvenlik Resmi:    

 

Reklam Alanı